گلکسی زد فلیپ 3

گلکسی زد فلیپ 3

شایعه: گلکسی زد فلیپ 3 از نسل پیشین خود ۲۰۰ دلار ارزان‌تر خواهد بود:افشاگری در حساب توییتر خود علاوه بر برخی از مشخصات سخت‌افزاری گوشی تاشدنی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ، اشاره‌ای نیز به قیمت آن داشته است.سامسونگ خود را برای رویداد بزرگی آماده می‌کند؛ رویدادی که حواشی بسیاری به دنبال دارد و البته انتظار می‌رود محصولات متنوعی در آن معرفی شود. از جمله محصولات مورد نظر شرکت کره‌ای برای رونمایی در رویداد آتی می‌توان به گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی S21 FE اشاره کرد.

دو مدل از محصولات ذکرشده درواقع گوشی‌های تاشدنی بعدی سامسونگ هستند که در مقایسه با مدل‌های پیشین خود، ویژگی‌های مختلفی به علاقه‌مندان ارائه خواهند کرد؛ برای مثال می‌توان به پشتیبانی از قلم استایلوس یا دوربین زیر صفحه‌نمایش اشاره کرد که اطلاعات منتشرشده از آن از کیفیت به‌مراتب بهتر تصاویر ثبت‌شده با دوربین سلفی نسبت به محصولات مشابه خبر می‌دهند.

اخیرا افشاگری به قیمت احتمالی گلکسی زد فلیپ ۳ اشاره کرده است که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت. GSMArena گزارش می‌دهد که افشاگری با نام کاربری FrontTron در توییتر، پستی منتشر کرده است که بر اساس آن، گلکسی زد فلیپ ۳ از مدل پیشین ۲۰۰ دلار ارزان‌تر خواهد بود و با قیمت ۱۲۴۹ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.

در توییت مذکور تنها به یک مدل اشاره شده است که رم ۸ گیگابایتی و حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایتی دارد. این افشاگر به ظرفیت‌های دیگر گلکسی زد فلیپ ۳ اشاره‌ای نکرده است؛ اما با در نظر گرفتن گزارش‌های قبلی، می‌توان گفت این محصول سامسونگ تنها در ظرفیت ذکرشده راهی بازار خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.