سامسونگ گواهینامه برخورد با مشتری دریافت کرد

سامسونگ گواهینامه برخورد با مشتری دریافت کرد
کارمندان فروشگاه های سامسونگ و شیائومی در هند گواهینامه ای دریافت کرده اند و برای برخورد با مشتریان هنگام شیوع ویروس کرونا آموزش دیدند.

همه گیری کووید ۱۹ در جهان شیوه خرید کردن افراد از فروشگاه ها را تغییر داده است. در همین راستا در هند طرحی به نام Suraksha ارائه شده است. کارمندان فروشگاه های مختلف که در این طرح ثبت نام می کنند، برای برخورد با مشتری با توجه به قوانین فاصله گذاری اجتماعی، آموزش دریافت می کنند.

پس از طی فرایند آموزش، فروشگاه ها یک گواهینامه دریافت می کنند که طبق آن ایمن بودن مکان برای عموم مردم تایید می شود.

در این میان سامسونگ و شیائومی نخستین تولید کنندگان موبایل هستند که فروشگاه های شان در هند این گواهینامه را دریافت می کنند.

سامسونگ اعلام کرده ۱۰۰ درصد فروشگاه هایش در هند این گواهینامه را دریافت کرده اند. از سوی دیگر شیائومی با انتشاری ویدئویی در یوتیوب توضیح داده که مشتریان باید هنگام مراجعه به فروشگاه مراقب باشند.

این درحالی است که افراد برای ورود به فروشگاه های دارای  گواهینامه یا هر مغازه دیگری باید از ماسک استفاده کرده و قوانین فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

در بدو ورود کارمندان دمای بدن افراد را اندازه گیری می کنند. در صورت نرمال بودن دمای بدن فرد، مایع ضدعفونی کننده دست در اختیار وی قرار می گیرد و پس از آن مشتری می تواند وارد فروشگاه شود.

همچنین افراد نمی توانند در فروشگاه کالا یا سطوح را لمس کنند. فقط در صورتی که قصد خرید داشته باشند و با دریافت یک جفت دستکش از کارمندان می توانند، کالایی را آزمایش کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.