رونمایی گوریلا گلس ویکتوس

رونمایی گوریلا گلس ویکتوس

رونمایی گوریلا گلس ویکتوس

رونمایی این گوریلا گلس توسط شرکت کورنینگ انجام شد و این محصول نسبت به نسخه قبلی از مقاومت بیشتری برخوردار  می باشد.

این شرکت نام محصول جدید خود را گوریلا گلس Victus نامگذاری کرده است. این محصول از ترکیب آلومینیوم، سیلیکون و اکسیژن ساخته شده و در برابر خش و افتادن از سطوح مقاوم می باشد

این محصول توانسته از افتادن تا ارتفاع 2 متر جان سالم بدر برد . اگر شما این محصول را از ارتفاع دو متر و بر روی سطح بتن بیندازید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و سالم باقی خواهد ماند.

به گفته این شرکت، شیشه‌های غیرکورنینگ معمولا با افتادن از فاصله ۸۰ سانتی‌متری خرد می‌شوند. گوریلا گلس ۵ از شانسی ۸۰ درصدی برای مقاومت در برابر افتادن از فاصله ۱.۶ متری برخوردار بود. این مقاومت (خصوصا در برابر سطوح سخت) در گوریلا گلس ۶ کمی ارتقا یافت اما افزایشی نداشت.

در نسخه های قبلی این محصول با افتادن از فاصله 1.6 متری مقاومتی با شانس 80 درصد وجود داشت اما در این محصول این مقاومت ارتقا یافته و در برابر خش نیز مقاومت بیشنری دارد.ایت محصول با شرکت در ازمایش Knoop  که تمرکز آن بر میزان فشار وارده بر سطح می باشد و از الماس برای خش انداختن استفاده می‌ کنند توانسته موفق شود و با وارد کردن فشار 8 نیوتن بر این محصول توانسته تنها خش های جزئی بر این محصول ایجاد کند.

اولین شرکتی که به سراغ این محصول خواهد رفت شرکت سامسونگ خواهد بود . تولیدکنندگان دیگر هم خواهان این محصول می باشند اما در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره این محصول در دسترس نیست.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.